طراحی اکسسوریهنر

شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن

به تازگی کمپانی ولکین دو ساعت جدید معرفی کرده است.

اولی heart calender که یک ساعت تمام خودکار با طلای ۱۸ عیار است و دومی نمونه محدودی از nautical hertage به مناسبت گرامیداشت پنجاهمین سال تولید اولین ساعت غواصی مجهز به زنگ هشدار مکانیکی.تازه های تکنولوژی در مجله خبری ایشومر.

Heart calender ، یک قاب ۴۲ میلیمتری از طلای ۱۸ عیار با صفحه زغالی متالیک از یاقوت کبود دارد و تصویری از حرکت زنگ هشدار ۲۵۷ بخشی کریکت کالیبر V-22 ازمحل تولید در LeLocle را نشان می دهد که یک برش ظریف در ساعت ۶ محلی برای نشان دادن تاریخ ایجاد کرده است.

جدیدترین نمونه کریکت با آلارم مکانیکی مجهز به دو موتور است،یکی عقربه ها را به حرکت در می آورد و دیگری زنگ هشدار را برای نواخته شدن به مدت ۱۵ تا ۲۰ ثانیه شارژ میکند.نوسان وزنی به صورت غیر مستقیم و با استفاده از مکانیسم بلبرینگ های سرامیکی تامین شده و موتور از شیشه یاقوت پشت قاب قابل مشاهده است.این ساعت ۴۱هزار و ۶۵۰ دلار قیمت گذاری شده است.

شایان توجه است در سال ۱۹۶۱ ولگاین یکی از اولین ساعت های غواصی مجهز به زنگ هشدار مکانیکی با قابلیت شنیده شدن در زیر آب را بان ناتیکال (nautical،به معنای دریایی) ساخت .

مجله خبری ایشومر vulcain-eshomer-198x300 شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن طراحی اکسسوری هنر  یاقوت ولکین واکان نسخه محدود کبود طلای طراحی ضد ساعت سازی آب nautical hertage heritage
vulcainساعت
heart calender

 

نسخه محدود میراث ناتیکال (nautical heritage) نمونه اصلاح شده اولین ساعت غواصی ولکاین است.البته نمونه باز تولید شده وفادار به ساعت اصلی تا عمق ۳۰۰ متری ضد آب بوده و به کالیبر زنگ هشدار کریکت V-10 با کوک دستی مجهز است.قاب پشتی سه لایه،کیفیت پخش صدا در زیر آب را تضمین میکند.

در خور نگرش است مدل باز تولید شده همان قطر ۴۲ میلیمتری نسخه اصلی را دارد و برای تسهیل خواندن زمانهای توقف برای هر مرحله کاهش فشار آب در صعود غواصی ،از دو صفحه نمایش اضافی استفاده شده که شامل یک صفحه ثابت زیرین بوده که روی آن یک صفحه چرخان قابل تنظیم با پیچ در ساعت ۴ قرار دارد و با چرخش خود فضایی مستطیل شکل ایجاد میکند تا غواص بتواند زمانهای توقف را در مراحل ۳،۶و۹ متر کاهش فشار آب بسته به عمق و مدت زمان غوص مشاهده کند.این ساعت غواصی جدید ،در تعداد مجدود ۱۹۶۱ دستگاه با قیمت ۶۴۷۵ دلار به بازار عرضه شده است.

مجله خبری ایشومر vulcain-nautical-trophy-manual-eshomer-300x300 شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن طراحی اکسسوری هنر  یاقوت ولکین واکان نسخه محدود کبود طلای طراحی ضد ساعت سازی آب nautical hertage heritage
نسخه محدود میراث ناتیکال (nautical heritage) ساعت والکان
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن