دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 1


parsa آبان 10, 1401 8 دقیقه مطالعه
دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 1

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 1

دستمال جیب ها ( پوشت ها  ) این اکسسوری آقایان با ظاهری کوچک ، نقشی بسیار مهم و کاربردی در استایل آقایان دارند ، با استفاده از دستمال جیبها ، ظاهری متفاوت و به روز را تجربه نمایید.

دستمال جیب یا پوشت ، تنها برای استفاده کردن در مراسم رسمی نیست ، شما می توانید این اکسسوری کوچک مختص آقایان را همراه با کت تک نیز به صورت روزمره استفاده نمایید و استایل شخصی خود را داشته باشید.

خرید دستمال جیب از فروشگاه اینترنتی ایشومر از میان انواع طرح ها و رنگ های مختلف می تواند انتخابی مناسب و مقرون به صرفه ای برای شما باشد.

با جزئیات دیده شوید .

برای استفاده و خرید دستمال جیب ها ( پوشت ها )  نکات زیر را مطالعه نمایید:

1- معمولا دستمال جیبها در سایز مربع  طراحی و دوخته می شوند . این سایز برای انواع مدل های تای دستمال جیب می تواند بسیار مناسب باشد.

2- انتخاب رنگ مناسب دستمال جیب ( پوشت ) را می توانید به چند صورت انجام دهید ، اول این که معمولا دستمال جیبها با رنگی متضاد با رنگ کت و شلوار استفاده می شوند ، پس از استفاده از رنگ های کاملا هم رنگ با رنگ کت و شلوارتان را کنار بگذارید.

3- برای انتخاب رنگ مناسب دستمال جیبها می توانید از تونالیته های رنگی دیگری که در ظاهرتان می باشد استفاده نمایید ،

به عنوان مثال هماهنگ کردن رنگ پاپیون و یا کراوات با  رنگ دستمال جیب .

مجله خبری ایشومر دستمال-جیب-از-اکسسوری-آقایان-و-نحوه-صحیح-استفاده-آن-1-300x231 دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 1 مد و پوشاک هنر  دستمال جیب خرید دستمال جیب از ایشومر خرید دستمال جیب پوشت اکسسوری آقایان

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

4.  استفاده از رنگ های مکمل با رنگ کت و شلوار. به عنوان مثال : استفاده از پوشت نارنجی با کت و شلوار سورمه ای و یا آبی تیره.

5. می توانید طرح  و رنگ دستمال جیب تان با طرح و رنگ کراوات و پاپیون تان ست باشد ، این انتخاب حالتی کلاسیک به استایل شما خواهد داد.

6. اگر می خواهید ظاهری متفاوت و به روزتر را تجربه نمایید ، می توانید کراوات و یا پاپبون خود را ساده انتخاب نمایید و دستمال جیبتان را طرح دار ، فقط لازم است بدانید که دقت کنید رنگ این دو با هم هماهنگ باشد.

هماهنگ کردن رنگ در دستمال جیب ها می تواند کاملا سلیقه ای باشد ، اگر از رنگ شناسی سر رشته دارید می توانید به خوبی رنگ ها را با هم ست نمایید.

7. تا زدن دستمال جیب ها را به روش های مختلف از این لینک یاد بگیرید .

خرید دستمال جیب از فروشگاه اینترنتی ایشومر بسیار ساده می باشد ، تنوع فراوان این محصول ، نیاز هر آقای خوش پوشی را تامین خواهد کرد. با داشتن تعداد زیادی از دستمال های جیب ، هر روز ظاهری متفاوت و استایل جدیدی را تجربه نمایید.

برای فرار از روزمرگی با هزینه کم ، همیشه به روز و متفاوت دیده شوید. تنها با داشتن یک دست کت و شلوار و استفاده از چند دستمال جیب ( اکسسوری آقایان ) استایل جدیدی را داشته باشید ،

توجه به این اکسسوری مربع شکل کوچک آقایان ، می تواند بسیار شما را منحصر به فرد و شیک نشان دهد.

مجله خبری ایشومر دستمال-جیب-از-اکسسوری-آقایان-و-نحوه-صحیح-استفاده-آن-فروشگاه-اینترنتی-ایشومر-300x300 دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 1 مد و پوشاک هنر  دستمال جیب خرید دستمال جیب از ایشومر خرید دستمال جیب پوشت اکسسوری آقایان

طبق گزارش ایشومر ، استفاده از دستمال جیبها می تواند ظاهر شما را به کلی تغییر دهد ، با داشتن چند دستمال جیب می توانید هر روز استایلی جدید را تجربه نمایید ، زیرا تاثیر این اکسسوری مردانه به قدری زیاد است که می تواند ظاهر را به کلی نغییر دهد.

با استفاده از رنگ و طرح های متضاد و همچنین هم خانواده این محصول و هماهنگ کردن آن با کت تک و یا کت و شلوار ظاهری شیک و منحصر به فردی را تجربه نمایید.

امروزه این محصول با جنس ها و طرح های مختلفی ساخته و روانه بازار می شود که با توجه به جنس ، طرح و نحوه دوختشان دارای ارزش متفاوتی هستند.

شما می توانید با توجه به فصل و مناسبت مورد نظر خود از این محصول بینظیر انتخاب و استفاده نمایید.

دستمال جیب دست دوز از انواع منحصر به فرد موجود در بازار می باشند ، با ظرافت خاصی که برای دوختن این دستمال جیب ها انجام شده است ، می توان داشتن استایلی به روز و شیک را تجربه نمایید ، این دستمال جیب ها را می توانید از این لینک زیر خریداری نمایید.

بر اساس تحقیقات دانشمندان استفاده از این محصول می تواند شخصیت شما را بازگو کند ، نحوه انتخاب دستمال جیبها و استفاده از آن ها به صورت روزمره می تواند نشان دهنده حس و باطن شما باشد ، حتی شما می توانید از این محصولات به عنوان بازگو کردن احساسات خود به کار برید ، گاهی شما چنان تضادی در ظاهرتان ایجاد می کنید که می خواهید حس درون تان را نشان دهید ، حتی انتخاب تای این محصول نیز می تواند نشانگر و باز گو کننده حس درون تان باشد.

 

ادامه …

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*