دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 2


haleh مرداد 13, 1401 6 دقیقه مطالعه
دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 2

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

ادامه از …

دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 2

دستمال جیب ( پوشت )  ها در طرح و رنگ های مختلفی موجود می باشند ، شما آقایان خوش پوش ، می توانید از میان این اکسسوری آقایان ، بهترین و مناسب ترین آن ها را بر حسب رنگ و طرح پیراهن و یا کت و شلوار و یا انتخاب رنگ مناسب که بتواند با سایر اکسسوری های لباس تان مانند :

کراوات ، پاپیون ، سنجاق کت و دکمه سر دست از آن ها استفاده نمایید.

خرید دستمال جیب ( پوشت ) این اکسسوری کوچک ، اما بسیار مهم از اکسسوری آقایان را از فروشگاه اینترنتی ایشومر از میان تنوع فراوان این محصول انجام دهید.

جنس دستمال جیب ها نیز می تواند متفاوت باشند ، شما آقایان می توانید از دستمال جیب ( پوشت )  با جنس های پشمی و یا بافتنی برای استفاده در فصول سرد سال و از جنس های سبک تر مانند نخی برای فصول گرم تر سال استفاده نمایید.

دستمال جیبهای با جنس ابریشمی و یا پلی استر را نیز در مراسم رسمی تر استفاده نمایید.

اگر شما می خواهید ظاهری متناسب را تجربه نمایید می توانید در ظاهرتان به جزییات بیشتری توجه نمایید.

اگر در انتخاب این اکسسوری مردانه کمی سلیقه به خرج دهید می توانید به کل استایلی متفاوت را تجربه نمایید ، زیرا این اکسسوری کوچک می تواند ظاهری بسیار جذاب به استایل شما دهد.

به عنوان مثال ، تاهای مختلفی برای دستمال جیب وجود دارد که می توانید از هر کدام که دوست دارید استفاده نمایید و متفاوت تر  به نظر ها آیید ، توجه به این جزییات کوچک است که ظاهر و استایل شما را از یک تیپ معمولی به تیپی منحصر به فرد و خاص تبدیل خواهد کرد.

 

 

مجله خبری ایشومر دستمال-جیب-از-اکسسوری-آقایان-و-نحوه-صحیح-استفاده-آن-2-300x236 دستمال جیب از اکسسوری آقایان و نحوه صحیح استفاده آن 2 مد و پوشاک هنر  دستمال جیب خرید دستمال جیب از ایشومر خرید دستمال جیب پوشت اکسسوری آقایان

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

روش یاد گرفتن تاهای مختلف دستمال جیب( پوشت )  را از این لینک بیاموزیم.

در گذشته نه چندان دور استفاده از دستمال جیبها تنها در مراسم رسمی و نیمه رسمی مرسوم بود ولی امروزه استفاده از این اکسسوری آقایان تنها محدود به استفاده در این مراسم نخواهد شد و آقایان محترم می توانند به صورت روزمره از آن استفاده نمایند و هر روز با یک دستمال جیب  ، استایلی شیک و به روز را تجربه نمایند ، استایلی شخصی  وخاص مربوط به خودتان.

با داشتن یک دست کت و شلوار و تعدادی دستمال جیب می توانید هر روز ظاهری جدید داشته باشید.

استفاده از این اکسسوری مردانه کوچک ، اما بسیار تاثیر گذار می تواند آنقدر شما را متفاوت نشان دهد که تصورش را هم نمی کردید.

کافیست تنها کمی سلیقه به خرج دهید و بتوانید رنگ و طرح دستمال جیبتان را با سایر اجزای لباس تان هماهنگ سازید. شیک و به روز دیده شوید.

اندازه دستمال جیب ها استاندارد است ، با تا کردن متفاوت آن ها می توانید نشان دهید که به جزییات علاقه دارید و توجه به این نکته شما را فردی متمایز نشان خواهد داد.

شما می توانید با انتخاب طرح ، رنگ و بافت دستمال جیب تان نشان دهید که چه سلیقه ای دارید و حتی روانشناسان معتقدند ، که این اکسسوری کوچک می تواند ذهن و احساس شما را به بیننده منتقل نماید ، احساسی مانند خوشحالی ، ناراحتی و احساسات دیگر آن روز شما را نشان دهد.

این اکسسوری کوچک مردانه اگه درست انتخاب شود ، می تواند ظاهرتان را به یک باره تغییر دهد و استایلی مدرن و به روز را تجربه نمایید.

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*