مزایای روشن کردن عود و شمع

مزایای روشن کردن عود و شمع

اسفند 16, 1399
دقیقه مطالعه

استفاده از انواع مختلف عود و شمع باعث مي شود كه انرژي هاي منفي و استرس از شما دور شود و حس هاي خوب جاي آن را بگيرد.

عود ها از بهترين خوشبو كننده هاي هوا مي باشند  آن ها علاوه بر خوشبو كردن هوا ، فضاي اطراف شما را نيز ضد عفوني خواهند كرد.

خريد عود ها از فروشگاه اينترنتي ايشومر از ميان تنوع فراوان اين محصول ،  به سادگي انجام مي شود.

بر حسب سليقه خود و كاربرد نوع عود مي توانيد از ميان محصولات مختلف آن ، بهترين و مناسب ترين ها را براي خود و اطرافيان تان انتخاب نماييد.

از عود ها مي توانيد در فضاهاي مختلف مانند : خانه ، محل كار ، مكان هاي ورزشي و اسپاها استفاده كرد.

عود ها شامل رايحه هاي مختلفي هستند كه مي توانند داراي رايحه سنتي ، رايحه گياهي و يا با رايحه هايي از عطرهاي معروف دنيا باشند.

شمع ها نيز علاوه بر ايجاد زيبايي در محيط همانند عود ها داراي انرژي مثبت مي باشند و اثراتي مانند كم كردن استرس و دفع انرژي منفي را دارا مي باشند.

توصيه مي شود كه قبل از خوابيدن به مدت ١٥ دقيقه يك شمع را در اتاق خوابتان روشن نماييد و اثر شگفت انگيز آن را در هنگام خواب تجربه نماييد.

سوختن شمعها باعث مي شود كه انرژي هاي بلوكه اطراف شما به حركت در آمده و انرژي هاي منفي را از شما دور خواهد كرد.

راز شمع در قدرت چهار عنصري است كه در ان ذخيره شده است:

 موم آن ، عنصر خاك و زمين.

شعله آن ، عنصر آتش .

دود آن ، عنصر هوا .

موم ذوب شده نشانگر عنصر آب.

ظاهر ساده شمع ، قدرتي غير قابل تصور با شعور باطني هستي دارد ، بنابراين از شمع ها استفاده كرده و تاثير شگفت انگيز استفاده از آن را احساس كنيد.

با خريد شمع و عود از فروشگاه همواره تخفیف ايشومر دنيايي زيبا براي خود و اطرافيانتان بسازيد و هميشه پر انرژي و سلامت باشيد.

عودها و شمعها دو عنصري هستند كه استفاده از آن ها را به همه افراد توصيه مي كنيم ، با خريد عود و شمع از فروشگاه اينترنتي ايشومر نياز تان را به اين محصولات بر آورده سازيد.

عودها با نیروی که دارند می توانند انرژی های منفی را خارج و انرژی های مثبت را جایگزین نمایند ،

برای نتیجه بهتر پیشنهاد می شود که هنگام روشن کردن عود در محیط ، کمی از پنجره و یا در را باز گذارید که جابه جایی انرژی بهتر انجام پذیرد.

از مزایای دیگر روشن کردن عودها می توان به پاکسازی محیط اشاره کرد ، این محصولات می توانند با مواد طبیعی که درون خود دارند

آلودگی محیط مانند آلودگی هوا را کم و به طور کلی از بین برند ،با روشن کردن آن ها محیط زندگی و کار خود را پاکسازی نمایید و

همچنین احتمال مبتلا شدن به بیماری های واگیر دار را کم و یا به طور کلی از بین برید.

شمع ها نیز دارای انرژی مثبت هستند و می توانند با روشن کردن آن ها انرژی های ساکن به حرکت وادار کرد و به انرژی مثبت تبدیل کرد.

رنگ ها در شمع ها دارای اثرات و معانی مختلف هستند :

شمع سفید نمای شفا بخشی و ایجاد نیرو است، استفاده از این رنگ در کنار رنگ های دیگر باعث ایجاد انرژی بیشتری در فضا خواهد شد.

از مزایای دیگر شمع سفید ایجاد حس امنیت ، اعتماد به نفس و پاکیزگی است.

ادامه دارد …

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*