شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن


admin آذر 5, 1395 دقیقه مطالعه
شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن

به تازگی کمپانی ولکین دو ساعت جدید معرفی کرده است.

اولی heart calender که یک ساعت تمام خودکار با طلای 18 عیار است و دومی نمونه محدودی از nautical hertage به مناسبت گرامیداشت پنجاهمین سال تولید اولین ساعت غواصی مجهز به زنگ هشدار مکانیکی.تازه های تکنولوژی در مجله خبری ایشومر.

Heart calender ، یک قاب 42 میلیمتری از طلای 18 عیار با صفحه زغالی متالیک از یاقوت کبود دارد و تصویری از حرکت زنگ هشدار 257 بخشی کریکت کالیبر V-22 ازمحل تولید در LeLocle را نشان می دهد که یک برش ظریف در ساعت 6 محلی برای نشان دادن تاریخ ایجاد کرده است.

جدیدترین نمونه کریکت با آلارم مکانیکی مجهز به دو موتور است،یکی عقربه ها را به حرکت در می آورد و دیگری زنگ هشدار را برای نواخته شدن به مدت 15 تا 20 ثانیه شارژ میکند.نوسان وزنی به صورت غیر مستقیم و با استفاده از مکانیسم بلبرینگ های سرامیکی تامین شده و موتور از شیشه یاقوت پشت قاب قابل مشاهده است.این ساعت 41هزار و 650 دلار قیمت گذاری شده است.

شایان توجه است در سال 1961 ولگاین یکی از اولین ساعت های غواصی مجهز به زنگ هشدار مکانیکی با قابلیت شنیده شدن در زیر آب را بان ناتیکال (nautical،به معنای دریایی) ساخت .

مجله خبری ایشومر vulcain-eshomer-198x300 شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن طراحی اکسسوری هنر  یاقوت ولکین واکان نسخه محدود کبود طلای طراحی ضد ساعت سازی آب nautical hertage heritage

vulcainساعت
heart calender

 

نسخه محدود میراث ناتیکال (nautical heritage) نمونه اصلاح شده اولین ساعت غواصی ولکاین است.البته نمونه باز تولید شده وفادار به ساعت اصلی تا عمق 300 متری ضد آب بوده و به کالیبر زنگ هشدار کریکت V-10 با کوک دستی مجهز است.قاب پشتی سه لایه،کیفیت پخش صدا در زیر آب را تضمین میکند.

در خور نگرش است مدل باز تولید شده همان قطر 42 میلیمتری نسخه اصلی را دارد و برای تسهیل خواندن زمانهای توقف برای هر مرحله کاهش فشار آب در صعود غواصی ،از دو صفحه نمایش اضافی استفاده شده که شامل یک صفحه ثابت زیرین بوده که روی آن یک صفحه چرخان قابل تنظیم با پیچ در ساعت 4 قرار دارد و با چرخش خود فضایی مستطیل شکل ایجاد میکند تا غواص بتواند زمانهای توقف را در مراحل 3،6و9 متر کاهش فشار آب بسته به عمق و مدت زمان غوص مشاهده کند.این ساعت غواصی جدید ،در تعداد مجدود 1961 دستگاه با قیمت 6475 دلار به بازار عرضه شده است.

مجله خبری ایشومر vulcain-nautical-trophy-manual-eshomer-300x300 شرکت ساعت سازی والکاین و معرفی دو محصول جدید آن طراحی اکسسوری هنر  یاقوت ولکین واکان نسخه محدود کبود طلای طراحی ضد ساعت سازی آب nautical hertage heritage

نسخه محدود میراث ناتیکال (nautical heritage) ساعت والکان

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*