تصاویری از گوشی منعطف سامسونگ


admin آذر 18, 1395 دقیقه مطالعه
تصاویری از گوشی منعطف سامسونگ

به گزارش مجله خبری ایشومر :

مجله خبری ایشومر ea4b97c6-11cc-43b1-bfc4-5da8c430a242-300x200 تصاویری از گوشی منعطف سامسونگ تكنولوژی موبایل و تبلت  لنز دوربین دکمه تصاویری .گوشی. منعطف. سامسونگ Samsung Home

تصاویر جدیدی از طرح اولیه گوشی منعطف سامسونگ منتشر شده است و به نظر می رسد زمان زیادی تا تجاری شدن این مدل گوشی باقی نمانده است.

 

مدت ها است شاهد پتنت های مختلف  سامسونگ  با موضوع  گوشی های هوشمند  منعطف هستیم. طرح های به ثبت رسیده، تصاویر ترسیمی نسخه ی اولیه از گوشی Foldable سامسونگ را نشان می دهند.
در این تصاویر مشخص است که گوشی قابل انعطاف سامسونگ در مراحل توسعه هستند و عکسی که در زیر مشاهده می کنید، ظاهراً یک نمونه ی واقعی و ساخته شده از این موبایل است.

دستگاه ترسیم شده در این تصاویر دارای دو لولا، لنز دوربین با قابلیت جداشدن و صفحه نمایش تاشویی متشکل از ۳ قسمت است.
گزارش های متعددی حکایت از آن دارد که سامسونگ اولین گوشی تاشو و قابل انعطاف خود را در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهد کرد؛ اما تاکنون این موضوع رسماً تائید نشده است.
تا زمانی که Samsung در مورد این محصول اظهار نظر نکند، بازهم شاهد اخبار و شایعات بیش تری در مورد آن خواهیم بود.
با توجه به اینکه دستگاه به چه شکل و از چه سمت تا می شود، احتمالاً دکمه ی Home در پایین صفحه ی نمایش یا در کنار لنز دوربین قرار می گیرد، البته این فرضیه نیز وجود دارد که خبری از دکمه ی هوم در قسمت جلویی گوشی نباشد و تنها شاهد یک صفحه ی نمایش بزرگ باشیم.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*