طرح جدید ال جی G6 با بدنه آینه ای خواهد داشت


admin آذر 18, 1395 دقیقه مطالعه
طرح جدید ال جی G6  با بدنه آینه ای خواهد داشت

 

مجله خبری ایشومر 75618445_83377541ebcea طرح جدید ال جی G6  با بدنه آینه ای خواهد داشت تكنولوژی موبایل و تبلت  طرح جدید داشت خواهد بدنه ال جی G6 آینه ای LG

به گزارش مجله خبری ایشومر :

شرکت ال جی همیشه اسمارت فون ها با مشخصات قابل توجهی را روانه بازار می کند. پرچمداران این شرکت نیز در سال های اخیر با ابتکار و مشخصات جذابی همراه بوده اند.

امروز نیز روزنامه نگاری به نام دیوید روداک، اطلاعاتی در مورد ال جی G6 منتشر کرده است. به گفته ی روداک، پرچمدار سال آینده شرکت کره ای دارای طراحی فلزی متفاوت و آینه ای در پنل پشتی خواهد بود. نماینده پیشین این شرکت دارای بدنه فلزی ساده ای بود، در حالی که استفاده از ساختِ مبتکرانه -مانند طراحی چرمی ال جی G4- می تواند ظاهر زیبا و متمایزی را در دنیای اسمارت فون های مشابه ایجاد کند.

مورد نهایی که روداک به آن اشاره کرده است، حفظ جک ۳٫۵ میلی متری هدفون در G6 است. این روزها که به تدریج رویه ی حذف این خروجی از اسمارت فون ها با هدف ظریف سازی گوشی ها و نیز امکان استفاده از باتری های بزرگ تر آغاز شده، این حرکت LG باعث خوشحالی مخالفان حذف جک هدفون خواهد شد.
در این گزارش به حذف قابلیت باتری قابل تعویض در ال جی G6 نیز اشاره شده است. این تصمیم، با توجه به سابقه درخشان LG در ارائه گوشی های G5 و V20 به عنوان اولین اسمارت فون های فلزی با باتری قابل تعویض، می تواند عقب گردی برای این شرکت باشد.

 

Source link

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*