رنگ صورتی در مد و پوشاک مردانه


shohreh آذر 25, 1399 دقیقه مطالعه
رنگ صورتی در مد و پوشاک مردانه

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

صورتی در ذهن بسیاری از مردم به عنوان یک رنگ ممتاز زنانه ثبت شده است. پس چگونه مردان می توانند از تی شرت ها و پیراهن های صورتی رنگ استفاده نمایند و احساس خوبی داشته باشند؟

آبی برای پسران و صورتی برای دختران ، یک ادراک مشترک در سراسر جهان است.

با این حال، صورتی یک رنگ فوق العاده متنوع است و باید در کمد لباس مردان به عنوان تی شرت ، پیراهن ، کت و … بیشتر نقش داشته باشد.

تاریخچه مختصری از صورتی در مد و پوشاک مردان

برای مدت طولانی در تاریخ غرب، صورتی با جنس خاص ارتباط نداشت.

با این حال، برنامه نویسی رنگی در اواسط قرن بیستم شروع شد، زمانی که شرکت های آمریکایی بازاریابی محصولات صورتی را برای دختران و آبی را برای پسران آغاز کردند.

در عرض چند دهه، همسان سازی رنگ صورتی به زنان اختصاص داده شد ، بنابراین حتی در حال حاضر، مقالات در مورد استفاده از رنگ صورتی برای پیراهن و یا تی شرت مردانه و یا به صورت کلی همواره با ملاحظات جنسیتی همراه بوده است.

با مجله خبری ایشومر در مد و پوشاک همراه باشید:

در سال های اخیر مقاله ای منتشر شد به این مظمون که :آیا شما به اندازه کافی برای پوشیدن رنگ صورتی مردانگی دارید؟تحقیقات علمی نیز نشان می دهد که زنان واقعا رنگ صورتی را ترجیح می دهند، اما به همین دلیل، آنها نیز دوستداران مردانی هستند که از تی شرت ها و پیراهن های صورتی استفاده می نمایند و به نظر آن هاجذاب تر می شوند.  رنگ صورتی برای مردان رنگ خاصی محسوب می شود و از لحاظ روانشناسی مردانی که از این رنگ استفاده می کنند ، اعتماد به نفس زیادی دارند. در هند، مردان همیشه صورتی می پوشند. در انگلستان احتمالا خواهید دید که پیراهن و تی شرت مردانه صورتی به طور گسترده ای در مد و پوشاک به صورت روزمره بین مردم عادی ، بانکداران و تجار دیگر وجود دارد. در انگلیس ، مردانی که از رنگ های صورتی استفاده می کنند، سالیانه 1000 پوند بیشتر از کسانی که از این رنگ استفاده نمی کنند ، درآمد کسب می کنند.

خرید انواع پیراهن ، پولوشرت و تی شرت مردانه از فروشگاه اینترنتی ایشومر

چرا مردان باید از لباس به رنگ صورتی استفاده نمایند؟ طراحی مد و لباس۱

برچسب‌ها :

2 thoughts on “رنگ صورتی در مد و پوشاک مردانه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*