Horizon ثابت کرد که بازی های تک نفره نمرده اند


kiyandadvar آبان 5, 1396 دقیقه مطالعه
Horizon ثابت کرد که بازی های تک نفره نمرده اند

به تازگی، حیاتی بودن گیم های تک نفره از سرفصل ها بوده است. آیا می توانم بازی هایی که دارای بخش چند نفره ای نیستند در بازار امروز تصور کنیم؟

به گفته یک توسعه دهنده از Horizon: Zero Dawn، استودیوی Guerrilla Games، بازی های تک نفره سرانجام خوبی ندارند، هرچند که می توانند با ملاحظات تجاری به چالش کشیده شوند.

مجله خبری ایشومر horizon-ثابت-بازی-تک-نفره3-300x169 Horizon ثابت کرد که بازی های تک نفره نمرده اند بازی و سرگرمی تكنولوژی  گیم بازی horizon

GameSpot امروز در PAX Aus با طراح اصلی بازی Tim Stobo صحبت کرد.

او اشاره کرد که برخی از گیم های برجسته سال 2017 کاملا تک نفره بوده اند و عناوین مشابه هدف  خود را در بر دارند: Zero Dawn همراه با The Legend of Zelda نیز از همین عناوین بودند .

Stobo توضیح داد: “من فکر می کنم که Horizon ثابت می کند که آینده ای برای یک تجربه تک نفره با کیفیت بسیار بالا وجود دارد.

شرکت ما واقعا متعهد به ارائه این سطح بالا و تجربه کیفیت برای بازیکنان است.

به نظر می رسد امکان یک تغییر در مدل کسب و کار در بخش های دیگر صنعت وجود دارد. اما در Guerrilla، ما فقط به روایت داستان های شگفت انگیز متمرکز شده است.”

مجله خبری ایشومر horizon-ثابت-بازی-تک-نفره-300x169 Horizon ثابت کرد که بازی های تک نفره نمرده اند بازی و سرگرمی تكنولوژی  گیم بازی horizon

او گفت: “من فکر می کنم بهتر است که از دیدگاه دیگر به آن نگاه کنیم. من فکر می کنم شاهد گیم های بیشتری مانند Destiny خواهیم بود و من فکر می کنم برای آنها جایگاه خوبی در بازار وجود دارد.

اما شما به بهترین بازی ها که در سال جاری عرضه شده اند نگاه می کنید – Horizon، Zelda، Shadow of War. بسیاری از این بازی ها تجربه های تک نفره شگفت انگیزی دارند. اگر ما هم همیشه تجربه های آنلاین را تجربه می کنیم.

پس از بستن بازی های احتیاطی EA و استفاده مجدد از بازی جنگ ستارگان – که یک بازی خطی و داستان محور بود – بعضی از رقبا این ها را به عنوان یک پیام دریافت کردند که  شانون لفیتیس، رئیس Xbox، در همین هفته اعلام کرد که بازی های تک نفره برای ماندن وجود دارد، اما او همچنین اذعان کرد که بازار رقابتی آنها پیچیده است.

Zero Dawn در تاریخ 7 نوامبر برای PlayStation 4 عرضه می شود. شما چه چیزی در مورد آینده برای گیم های تک نفره فکر می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*