BrExit و خروج چندین پتا بایت داده از اروپا به بریتانیا


admin آذر 21, 1395 دقیقه مطالعه
BrExit و خروج چندین پتا بایت داده از اروپا به بریتانیا

 

مجله خبری ایشومر :

مجله خبری ایشومر data-center-mag-eshomer-300x200 BrExit و خروج چندین پتا بایت داده از اروپا به بریتانیا تكنولوژی نوآوری  مجله سازمان خبری بریتانیا بایت اینکوئیرر ایشومر اروپا GDPR eshomer BrExit

اگر شما یک پتابایت داده در اختیار داشته باشید و مجبور شوید آنها را انتقال دهید، به جای آنکه از شبکه های مخابراتی با درگاه های اینترنتی ایمن استفاده کنید می بایست یک وَن در اختیار بگیرید.
به گزارش مجله خبری ایشومر  از  شماران سیستم به نقل از اینکوئیرر، این همان نظری است که بسیاری از کارشناسان IT در نظرسنجی جدید اعلام کردند و توضیح دادند قوانین عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) و فرآیند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا باعث شده است انتقال داده موانع جدیدی را پیش روی خود ببیند.
کارشناسان در آخرین نظرسنجی به مشکلات مرتبط به انتقال داده و حفظ حریم شخصی کاربران در جریان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اشاره کردند و توضیح دادند که می بایست برنامه ریزی های جدید در این زمینه صورت گیرد.
کارشناسان فناوری بر اساس آخرین نظرسنجی صورت گرفته اعلام کردند با خروج کامل بریتانیا از اروپا، سازمان ها باز هم موظف هستند به قوانین عمومی حفاظت از داده ها احترام بگذارند و البته بریتانیا هم مجبور خواهد بود همچنان از این قوانین پیروی کند.

 

 

یکی از اعضای کمیسیون اروپا در این خصوص توضیح داد انتقال حجم گسترده داده با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با مشکل مواجه دشه است. او گفت: «طرح Brexit مشکلاتی را در زمینه ذخیره سازی داده ایجاد کرده است. ما این مشکل را پیش رو داریم تا چندین پتابایت داده را به بریتانیا انتقال دهیم.»
این فرآیند تمام شرکت های فناوری و سازمان های بزرگ را با مشکل مواجه کرده است و بریتانیا در نظر دارد ضمن خروج از اتحادیه اروپا، داده های خود را هم از این منطقه خارج کند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*