ActiveInbox جدبدترین اپلیکیشن مدیریت جیمیل (Gmail)


admin دی 3, 1395 دقیقه مطالعه
ActiveInbox جدبدترین اپلیکیشن مدیریت جیمیل (Gmail)

به گزارش مجله خبری ایشومر :

مجله خبری ایشومر 76552121_84683115fefda ActiveInbox جدبدترین اپلیکیشن مدیریت جیمیل (Gmail) تكنولوژی نوآوری  مدیریت جیمیل جدبدترین اپلیکیشن Gmail ActiveInbox

معمولا اینباکس یا همان صندوق ورودی ایمیل انباشته از ایمیل ها ی خوانده نشده است؛ اما با برنامه ActiveInbox به راحتی می توانید ایمیل های خود را سازمان دهی کنید.
جادوی این برنامه در ساده سازی انجام کار است. برای علامت گذاری پیام های ورودی، تاریخی را از منوی کشویی انتخاب کنید. پس از آن می توانید برای یادآوری آنچه می خواهید انجام دهید از ایمیل یادداشت برداری کنید

و وظایف فرعی یا زیر وظایف ایجاد کنید و پیام هایتان را داخل یک پوشه سازمان دهی کنید. در این صورت می توانید به برنامه دستور دهیدایمیل نشانه گذاری شده در زمان خاصی پاسخ داده شود و پیام ها بر اساس خواسته شما در قالب پوشه دسته بندی شوند.
بعد از نصب افزونه، خواهید دید تمامی کنترل ها در قالب یک منوی متنی در سایدبار قرار گرفته است، شبیه آنچه در محیط جیمیل می بینید. این روش کارآمدتر از نصب برنامه های مختلف روی موبایل، کامپیوتر یا تبلت و سوئیچ بین برنامه ها و اپلیکیشن ها است، به این دلیل که این برنامه به عنوان یک افزونه روی مرورگر نصب می شود و هر زمان از طریق کامپیوتر، موبایل و یا تبلت، جیمیل شما با امکانات اکتیواینباکس بارگذاری می شود و همه چیز در یک صفحه قابل رؤیت است.
ویژگی های دیگر این برنامه؛ برنامه ریزی پیام های خروجی برای ارسال در یک زمان مناسب، پیگیری پیام ها در قسمت «Waiting On»، پیگیری یادآورها به صورت خودکار و در موعد مقرر بر اساس تقویم تنظیمی شما است.
برنامه اکتیواینباکس در حقیقت افزونه ای است که روی مرورگر های فایرفاکس، کروم و سافاری قابل نصب است و شما می توانید این پلاگین را از طریق اینترنت دریافت کنید.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*