3 روش که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد


admin بهمن 11, 1399 دقیقه مطالعه
3 روش که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد

سه لیستی که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد:

خیلی ساده است: «طرز تفکرت را عوض کن تا زندگی ات تغییر کند.» ولی چطور می توان این کار را انجام داد وقتی نمی دانیم باید چه کار کنیم؟ و مهم تر از همه اگر تغییر دادن طرزتفکر تا این حد آسان است، چرا خیلی از افراد این کار را انجام نمی دهند؟ مخصوصا اگر بتوانند با این کار موفق تر باشند و بیشتر از زندگی لذت ببرند؟

با مجله خبری ایشومر همراه باشید.

مجله خبری ایشومر Transformed-Lives-mag-eshom-300x97 3 روش که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد سبک زندگی کامیابی  موفقیت مسیر گایل ماتیو قورباغه زندگی زنان دنیا دگرگون دکتر دانشگاه کالیفرنیا تحقیقات پولدارترین پرفسور

 1. لیست کارهایی که باید انجام دهید، بصورت روزانه، ماهیانه، فصلی و سالانه (باید حتما حداقل یکی از این لیستها را داشته باشید):

شما لیستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه کنید. این لیست هرچقدر جزئیات بیشتری شامل شود بهتر است.
برای مثال؛ لیست کارهایتان میتواند سالانه، ماهیانه، فصلی، روزانه باشد.
شما اگر بتوانید سه لیست کارهای سالانه، ماهیانه، روزانه تان را تهیه کنید، به تنهایی مسیر موفقیت تان را به وضوح برای خودتان مشخص خواهید کرد و دقیقا 50% مسیر رسیدن به اهدافتان را طی کردید.
برای مثال می توانید لیست روزانه تان را هرشب برای روز بعد بنویسید.

2. لیست کارهایی را که باید به دیگران محول کنید (لیست برون سپاری):

فقط به خاطر اینکه میتوانید کاری را انجام دهید، دلیل نمی شود که باید حتما انجامش دهید !
برایان تریسی سخنران و نویسنده کتاب پرفروش قورباغه را قورت بده میگوید “اگر کسی را پیدا کردید که حتی 51% از کارهایی را که شما در طول روز در محل کارتان انجام میدهید را میتواند انجام بدهد، کارهایتان را به او بسپارید!!”
زیاد کار کردن شما را موفق نمیکند. شما باید فکرتان آزاد باشد تا بر روی کارتان فکر کنید نه در کارتان.

مجله خبری ایشومر 3-روش-که-زندگی-شما-را-دگرگون-خواهد-کرد-300x208 3 روش که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد سبک زندگی کامیابی  موفقیت مسیر گایل ماتیو قورباغه زندگی زنان دنیا دگرگون دکتر دانشگاه کالیفرنیا تحقیقات پولدارترین پرفسور

3. لیستی از ویژگی هایی که میخواهید داشته باشید (لیست باید-باشم)

یکی از تاثیرگذارترین زنان دنیا، اپرا وینفری ، می گوید “شما همانی خواهید بود که باور دارید خواهید شد.“
دکتر گایل ماتیو، پرفسور دانشگاه کالیفرنیا، در تحقیقات 20 ساله ای که بر روی دانش آموزان مدارس ابتدایی انجام داد به نتایج جالبی از اهمیت تعیین چشم انداز زندگی برای آینده رسید. در دوران ابتدایی از 100 دانش آموزش سوالاتی بر این مبنا پرسیده شد که چند نفر از آنها اهدافشان را مکتوب کرده اند؟، چند نفر هدف دارند و چند نفر هیچ هدفی ندارند؟
20 سال بعد، مجددا از وضعیت زندگی این 100 نفر اطلاعاتی جمع آوری کردند و مشخص شد 3% افرادی که اهدافشان را مکتوب کرده بودند، جزو مرفه ترین و پولدارترین خانواده های شهرشان شده بودند و به معنی واقعی کلمه موفقیت را در زندگیشان بدست آورده بودند.

شما نیز هر هدفی دارید، اعم از اینکه میخواهید به چه کسی بعد از چند سال تبدیل شوید و چه وضعیتی داشته باشید و … را در لیستی مکتوب کنید.

کافیست روزانه حداقل یکبار این 3 لیست را مرور کنید تا تاثیر شگفت انگیز آنرا به وضوح حس کنید!!

منبع : مجله خبری ایشومر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*