دریافت به روزرسانی اندروید نوقا برای Galaxy A5 سامسونگ


admin دی 4, 1395 دقیقه مطالعه
دریافت به روزرسانی اندروید نوقا برای  Galaxy A5 سامسونگ
مجله خبری ایشومر 76547457_84676956cccda دریافت به روزرسانی اندروید نوقا برای  Galaxy A5 سامسونگ تكنولوژی  نوقا کیت کت سامسونگ دریافت به روزرسانی اندروید Galaxy A5

از عمر نسخه اصلی و ابتدایی موبایل Galaxy A5، نزدیک به دو سال می گذرد

اما ظاهراً کمپانی سامسونگ برنامه دارد که کماکان به پشتیبانی از آن، با عرضه به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا طی ماه آتی میلادی ادامه دهد.
طی ماه آگوست گذشته بود که اندروید 6.0 مارشملو هم راه خود را به دستگاه های Galaxy A5 باز کرد؛ با این همه افرادی که تصور می کردند این آخرین به روزرسانی بزرگ اندروید برای موبایل میان رده سامسونگ است، قطعاً در اشتباهی بزرگ به سر می برده اند.
Optus، یکی از اپراتورهای مخابراتی مهم استرالیا اخیراً تایید کرده که دارندگان موبایل Galaxy A5 سامسونگ می توانند در ماه ژانویه سال آتی میلادی منتظر دریافت به روزرسانی جدید باشند. به این اپراتور می گوید که آپدیت اندروید 7.0 نوقا از همین حالا در مراحل تست به سر می برد و انتظار می رود که اواخر ماه آتی میلادی منتشر گردد.

 

این اسمارت فون هنگامی که در سال 2014 به بازار آمد، به صورت پیش فرض از اندروید 4.4 کیت کت بهره مند بود اما با دو به روزرسانی بزرگ، به اندروید مارشملو آپدیت شد.
اگرچه این خبر تنها از سوی یک اپراتور تایید شده، دلیلی وجود ندارد که سامسونگ اندروید نوقا را به دست سایر دارندگان Galaxy A5 در سراسر جهان نرساند. در همین حال، با توجه به مشخصات مشابه Galaxy A3 با مدل A5، احتمال دارد که حتی دارندگان این موبایل نیز آپدیت 7.0 نوقا را دریافت کنند، هرچند که سامسونگ یا Optus سخنی درباره آن به میان نیاورده اند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*