10 استان های برتر ایران از نظر مشترکین موبایل(همراه اول- ایرانسل-رایتل)کدامند؟


admin آذر 17, 1395 دقیقه مطالعه
10 استان های برتر ایران از نظر مشترکین  موبایل(همراه اول- ایرانسل-رایتل)کدامند؟
مجله خبری ایشومر 75560456_83295991caeec 10 استان های برتر ایران از نظر مشترکین  موبایل(همراه اول- ایرانسل-رایتل)کدامند؟ تكنولوژی  یزد هرمزگان نفوذ نظر موبایل مشترکین مازندران گیلان کدامند قم ضریب سمنان تهران بوشهر برتر البرز اصفهان

وزارت ارتباطات در قالب گزارش های فصلی و مستقل اقدام به انتشار وضعیت ارتباطات داخلی کشور می کند و اکنون نیز تا پایان شهریور ماه سال جاری اقدام به بررسی جایگاه استان ها از منظر خطوط همراه دایری کرده است.
به گزارش مجله خبری ایشومر به نقل از تسنیم، گزارش وضعیت ارتباطات داخلی کشور تا پایان شهریور سال جاری به روایت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شده که در آن به تفکیک وضعیت ضریب نفوذ خطوط دایری در استان ها به تفکیک قید شده است.
براساس این گزارش که به همت دفتر بررسی های فنی معاونت مذکور تهیه شده، ضریب نفوذ استان های مختلف کشور برحسب دایری خطوط همراه استخراج شده که برای تحلیل وضعیت و جایگاه رقابتی اپراتورهای ارتباطی، به بررسی ۱۰ استان برتر از منظر شاخص ضریب نفوذ می پردازیم.
در جدول زیر که به ترتیب بیشترین ضریب نفوذ دایری خطوط همراه، استان ها تفکیک شده اند به وضعیت هر کدام از اپراتورهای ارتباطی از منظر تعداد خطوط دایری پرداخته شده است.

 

مجله خبری ایشومر 75560456_83295992debee-300x209 10 استان های برتر ایران از نظر مشترکین  موبایل(همراه اول- ایرانسل-رایتل)کدامند؟ تكنولوژی  یزد هرمزگان نفوذ نظر موبایل مشترکین مازندران گیلان کدامند قم ضریب سمنان تهران بوشهر برتر البرز اصفهان

منبع خبر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*