نسل جدید اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت با حجم ۱۲۰ گیگابایت در الکامپ ۲۰۱۶

نسل جدید اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت با حجم ۱۲۰ گیگابایت در الکامپ ۲۰۱۶

آذر 24, 1395
دقیقه مطالعه

 

مجله خبری ایشومر JamNewsImage18021775-300x160 نسل جدید اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت با حجم ۱۲۰ گیگابایت در الکامپ ۲۰۱۶ تكنولوژی نوآوری  نسل حجم جدید پرسرعت اینترنت الکامپ VIP DSLBOX ٢٠١٦

مجله خبری ایوشمر

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ از  فردا در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران کار خود را آغاز می کند. شرکت های حاضر در این نمایشگاه به ویژه اپراتورهای مخابراتی و ISPها سعی دارند تا جدیدترین دستاوردهای خود را در الکامپ ۲۰۱۶ معرفی کنند. شرکت آسیاتک نیز اعلام کرده که در الکامپ امسال از بسته جدید نسل چهارم DSLBOX خود را با سرعت و حجم بالا رونمایی می کند.با مجله خبری ایشومر همراه باشید.

حسین علیمحمدی، معاون کسب وکار شرکت انتقال داده های آسیاتک حضور قدرتمند در نمایشگاه و اختصاص فضای نمایشگاهی داخلی و خارجی نزدیک به ۵۰۰ مترمربع ، تجهیز و راه اندازی بخشVIP برای مشتریان به همراه رونمایی از خدمات و محصولات جدید را از جمله اقدامات این شرکت برای حضور هر چه بهتر آسیاتک در این نمایشگاه عنوان داشت.
علیمحمدی این الکامپ را نخستین دوره حضور جدی و عملیاتی شرکت­ ها پس از اعطای مجوز FCP عنوان کرد و عرضه اقدامات انجام شده شرکت آسیاتک در حوزه LTE و MVNO را در این راستا دانست.

علیمحمدی همچنین از عرضه نسل چهارم DSLBOX از سوی شرکت انتقال داده های آسیاتک در نمایشگاه الکامپ خبر داد. برخورداری از ۱۲۰ گیگابایت حجم با سرعت ۱۲۸ تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه، استفاده رایگان از ساعت ۴ الی ۱۰ صبح، رانژه و مودم وایرلس رایگان به همراه هدایای خاص از ویژگی ­های خاص بسته DSLBOX است که با احتساب مالیات و ارزش افزوده با هزینه بسیار مناسب و رقابتی از سوی آسیاتک در نمایشگاه الکامپ عرضه می شود. همچنین طرح های جذاب عصرانه­، اکستراگیگ و گیگ باکس نیز با قیمت بسیار مناسب به شرکت ­کنندگان ارایه خواهد شد.

 

منبع

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*