مهلت پرداخت دیر کرد جرائم رانندگی تا 30 آذر تمدید شد


admin آذر 22, 1395 دقیقه مطالعه
مهلت پرداخت دیر کرد جرائم رانندگی تا 30 آذر تمدید شد

 

مجله خبری ایشومر 75845661_83695035abfaf مهلت پرداخت دیر کرد جرائم رانندگی تا 30 آذر تمدید شد تكنولوژی نوآوری  ناجا مهلت مجله قوانین راهور راهنمایی رانندگی رئیس دیر کرد خبری جرائم تمدید پلیس پرداخت ایشومر آذر mag eshomer 30

مهلت پرداخت دیر کرد جرائم رانندگی تا 30 آذر تمدید شد

به گفته ی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، طرح بخشش دیرکرد پرداخت جرائم رانندگی سال ۱۳۹۴ شمسی، تنها تا پایان آذر اجرا می شود و بعد از آن تمام دیرکردها به جرائم برگردانده خواهد شد.با مجله خبری ایشومر همراه باشید.
بر اساس بندی از الحاقیه لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ کشور، جرائم سال ۱۳۹۴ که مشمول دیرکرد شده اند، جریمه ی دیرکردشان در صورت پرداخت تا پایان آذر ۹۵ بخشوده می شود و تنها مبلغ جریمه برای رانندگان قابل پرداخت خواهد بود.
بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی؛ با تأخیر دوماهه در پرداخت جرائم رانندگی، این جرائم با قیمت دو برابر از رانندگان اخذ می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در مورد تغییر قیمت جرائم رانندگی در سال ۱۳۹۶ توضیح داد: «پلیس در افزایش قیمت جرائم رانندگی تابع دولت است و هر چیزی تصویب شود همان را اجرا می کنیم.»
سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا گفت: «بخشودگی دیرکرد پرداخت جرائم رانندگی تنها تا پایان آذرماه بر اساس قانون مهلت اجرا دارد و به هیچ عنوان این مهلت تمدید نخواهد شد.»

 
او در مورد پلاک های جدید در شهر تهران بیان کرد: «با توجه به اینکه ظرفیت پلاک ها با عدد ۹۹ به اتمام رسید، پلاک های جدید در تهران هم اکنون با عدد ۱۰ جایگزین شد. در عین حال ما از نظر میزان اختصاص پلاک مشکلی نداریم.»

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*