بازی و سرگرمیتكنولوژي

زمان تخمینی بازی Star Wars: Battlefront 2

یکی از قابل توجه ترین نکات جدید برای آینده بازی جنگ ستارگان : Battlefront II کمپین تک نفره آن است. پس از 2015 وشنیدن بازخوردها توسط EA این شرکت تصمیم به راه اندازی مجدد این سری محبوب گرفت برای ایجاد یک داستان همه جدید بازیگران سرباز امپراتوری به نام ایدن Versio. در حال حاضر، جزئیات دیگر در مورد مبارزات انتخاباتی آمده است: طول برآورد آن.

با مجله خبری ایشومر همراه باشید:

مجله خبری ایشومر زمان-بازی-star-wars-battlefront-2-1-220x300 زمان تخمینی بازی Star Wars: Battlefront 2 بازی و سرگرمی تكنولوژي جنگ ستارگان

دیوید ریبیلارد، تهیه کننده، به گفتۀ Press-Start گفت که این کمپین بازی جنگ ستارگان: Battlefront II بین ساعت 5 و 8 ساعت ساعت خواهد بود. البته، این بستگی به نحوه بازی شما دارد، اما این برآوردی است که به عنوان حالت یک ایده کلی ارائه شده است. “ما فکر می کردیم که حدود 5 الی 7یا حتی شاید 8 ساعت احتمالا یک مقدار خوب از زمان کمپین است … ما می خواستیم به فانتزی جنگ ستارگان ادامه دهیم که بازیکنان بخواهند تجربه کنند و از آن خارج نشوند.”

5-8 ساعت با طول بازی Call of Duty خیلی نزدیک است. این ممکن است در مقایسه با RPG کوتاه، اما برای بسیاری، طول تا زمانی که تجربه قانع کننده است، مهم نیست. همچنین بیشتر هیجان بازی جنگ ستارگان: Battlefront II ، برای بخش چند نفره آن است و بعضی دیگر از پلیرها مطمئنا زمان زیادی را در آنجا می گذرانند تا در مبارزات انتخاباتی شرکت کنند.

جنگ ستارگان: Battlefront II در تاریخ 17 نوامبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.زمان انشار نسخه سوئیچ نینتندو تأیید نشده است. برای چیزهای بیشتری در این بازی،با بررسی مصاحبه ی دیوید ریبیلارد را که شامل مواردی مانند داستان، کار با Lucasfilm و داشتن شخصیت اصلی زن در میان چیزهای دیگر است را به اطلاع شما دوستان عزیز خواهیم رساند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا