رقیب جدید تلگرام و ایمو اپلیکیشن پینگل(Pinngle) راهی بازار شد


admin آذر 23, 1395 دقیقه مطالعه
رقیب جدید تلگرام و ایمو اپلیکیشن پینگل(Pinngle) راهی بازار شد

 

استقبال عمومی از پیام رسان ها باعث رونمایی از اپلیکیشن های رایگان شده که امکاناتی همچون تماس رایگان صوتی و تصویری را با کیفیت بالا و اینترنت کم سرعت به مخاطبان ارائه کرده است.

به گزارش مجله خبری ایشومر ، چند سالی است که اپلیکیشن های پیام رسان در گوشی های هوشمند به ابزاری کم نظیر در حوزه ارتباطات تبدیل شده اند؛ چرا که کاربران بدون هزینه بالا می توانند پیام و صوت خود را به دیگران رسانده و از امکانات چت گروهی بهره ببرند.
پیام رسان ها در ایران با وایبر فراگیر و عمومی شد و اندک زمانی بعد، تلگرام به صورت عمومی فراگیر شد و حالا به حدی رسیده است که کمتر ایرانی وجود دارد که از تلگرام استفاده نکند.

با توجه به اینکه پیام رسان ها دیگر عضو جدایی ناپذیر از اسمارت فون ها شده اند، هر روز پیام رسان های متنوعی در استورهای مختلف عرضه می شوند.
در این حوزه مهمترین رکن پیام رسان ها، عامه پسند بودن آنهاست و اگر مشکلات دیگر پیام رسان ها برطرف و قابلیت های جدیدی هم به آن اضافه شود، استقبال گسترده ای را در پی خواهد داشت.
چرا که در این حوزه، پس از فراگیری استفاده از تلگرام، ایمو، واتس آپ و… اختلال های این پیام رسان و ضعف هایی برای عموم روشن شد تا کار رقبا برای حضور در این عرصه باز شود.
فیلتر یا کندشدن پیام رسان ها امری است که تقریبا باید خود را به آن عادت دهیم زیرا هرچند وقت یک بار مهاجرتی به سمت یک اپلیکیشن دیگر آغاز می شود که نمونه آن برای ایرانی ها تغییر استفاده پیام رسان ها از وایبر به تلگرام بود.
در این بخش، مشکلات اینترنت در ایران و ضعیف بودن اینترنت در تلفن های همراه و نبود امکان تماس صوتی و تصویری با اینترنت کم سرعت مشکلی است که کار را برای حضور رقبای تازه باز کرده است.
بر اساس این گزارش، تلگرام محیط امنی را به کاربران خود هدیه داده تا در فضایی عامه پسند و امن بتوانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند .

مجله خبری ایشومر pinngle-mag-eshomer-300x150 رقیب جدید تلگرام و ایمو اپلیکیشن پینگل(Pinngle) راهی بازار شد تكنولوژی نوآوری  مکالمه مسنجر گفت گو رقیب چت جدید تلگرام تلفنی تصویری پینگل پیام رسان بازار اینترنت 2G ایمو اپلیکیشن Pinngle

 

ینگل یک اپلیکیشن پیام رسان رایگان میباشد. با استفاده از آن میتوانید تماس رایگان صوتی و تصویری با کیفیت فوق العاده بالا با کاربران پینگل داشته باشید. همچنین شما میتوانید از امکان Pinngle Out برای تماس های بین المللی با هزینه بسیار ناچیز استفاده کنید.

 

تماس صوتی و تصویری با اینترنت 2G

استفاده از  اپلیکیشن پیام رسانی که تماس رایگان صوتی و تصویری را با کیفیت بالا داشته باشد، همیشه یک خواسته منطقی از سوی کاربران است. این نیاز اگر با امکانات ایرانی‌ها و سرعت پایین اینترنت هم هماهنگ شود که دیگر به یک هدف نهایی تبدیل می‌شود؛ چرا که اگر کاربر ایرانی برای ارتباط تصویری و صوتی به اینترنت پر سرعت نیاز نداشته باشد بهترین امکاناتی را که می‌خواهد، دریافت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در اپلیکیشن پینگل این امکانات تازه ارائه شده و می‌توانید تماس صوتی رایگان با کیفیت داشته و حتی با اینترنت ضعیف و 2G تماس تصویری رایگان با رزولوشن 720P و پیام رسانی بسیار سریع، ساده و امن را در کنار اشتراک گذاری عکس، ویدئو و موقعیت جغرافیایی تجربه کنید.

رمز گذاری  اطلاعات

رمزگذاری همه اطلاعات و فعالیت‌های شما، یکی دیگر از مزایای این رقیب تلگرام است که کاربران بسیاری را تحریک می‌کند تا از تلگرام و ایمو به این ابزار تازه کوچ کنند.

صرفه جویی در مصرف باتری

همین‌طور موضوع باتری خوری پیام‌رسان‌ها یکی دیگر از مشکلات این بازارها است که در این اپلیکیشن بدان توجه شده و در کنار صرفه‌جویی در مصرف باتری تا 1.5 برابر، خیال کاربر را از امنیت و مصرف باتری راحت می‌کند.

صرفه جویی در مصرف پهنای باند

مصرف بالای حجم اینترنت در پیام‌رسان‌ها برای کاربران ایرانی یکی دیگر از مشکلات موجود است که در اپلیکیشن تازه پیام رسان برای آن چاره اندیشیده شده است. مصرف ۳۰ درصد کمتر پهنای باند اینترنت موضوعی است که برای ایرانی‌ها خیلی مهم است، زیرا اینترنت نامحدود در ایران کمتر مورد استفاده است و قیمت اینترنت موبایل هم تا حدودی بالا است. از این رو این امکان می‌تواند کمک خوبی برای هزینه‌های ایرانی‌ها باشد.

 

تماس‌های بین‌المللی فوق‌العاده ارزان

از دیگر مزایای این اپلیکیشن می‌توان به تماس‌های بین‌المللی فوق‌العاده ارزان با استفاده از امکان Pinngle Out اشاره کرد که با کیفیت فوق العاده بالای صدا و تصویر حتی با اینترنت ضعیف قابل دسترسی است و کاربران با هزینه بسیار ناچیز می توانند از آن استفاده کنند.

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*