خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس می باشند


admin آذر 24, 1395 دقیقه مطالعه
خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس می باشند

 

مجله خبری ایشومر 75979152_83881266abffe خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس می باشند سبک زندگی کامیابی  لوکس صاحب سوییت رشد خودشیفته

خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس می باشند

بسیاری خودشیفتگی را ویژگی بدی می دانند، ممکن است پشت سر خودشیفته ها حرف و سخن بسیار گفته شود،

اما خودشیفتگی گاهی برای خود فرد، منافعی هم در بر دارد. مطابق یک تحقیق احتمال اینکه خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس باشند، به مراتب از احتمال خیابان خواب بودن آنها بیشتر است،

چرا که این افراد به علت نیاز دائم به گرفتن تأیید از اجتماع، اراده شان برای کنترل مردم و بی رجمی شان برای تأمین نیازهایشان، پتانسیل لازم برای رشد و ارتقا در جامعه را دارند.با مجله خبری ایشومر همراه باشید.
اما واقعا می توان مرزی بین یک آدم نرمال، با کسی که تنها در پی شناساندن نقاط مثبت خود است و نیز با کسی که خودشیفتگی را به صورت واضحی داراست، قائل شد؟
ما در اینجا چهار نشانه خودشفتگی را گرد آورده ایم:
۱- خودشیفته ها جنبه برد و باخت ندارند
آنها به هنگام باخت زمین و زمان و داور را مقصر می دانند و به گاه بُرد، سینه جلو می دهند و شایستگی های خود را به رخ می کشند و حریف را تحقیر می کنند.
۲- آنها همواره فکر می کنند که کمتر از شایستگی شان از آنها تقدیر می شود

۳- آیا می دانستید که خودشیفته های درونگرا هم داریم؟
تصور ما از خودشیفته ها همواره در قالب آدم های پر سر و صدایی است که نقاط مثبت خود را فریاد می زنند. امادر سر دیگر طیف خودشیفتگی، ما خودشیفته های پنهان را هم داریم که درونگرا، بسیار حساس، دارای موضوع عمدتا دفاعی و همچنین اضطراب زمینه ای هستند.
هر دو طیف خودشیفتگی صفحات مشترکی چون غرور و خودبینی و تمایل به برآوردن نیازهای شخصی به هر قیمت و بی احترامی به دیگران را دارند.
۴- خودشیفته ها دیگران را نادان می پندارند
آنها هیچ وقت تصور نمی کنند که ممکن است خودشان در موردی اشتباه کنند.

خودشیفته ها صاحب سوییت های لوکس می باشند
منبع

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*