بازی و سرگرمیتكنولوژي

حقه ی جدید و ناعادلانه ی اکتیویژن برای فروش

در طی چند سال گذشته، بازیکنان شاهد ظهور یک مدل کسب و کار به نام میکروترانسکشن بوده اند گه کمپانی اکتیویژن نیز می خواهد از آن استفاده گند

این یک راه برای ناشران و توسعه دهندگان است تا درامد خود را از بازی خود حتی بعد از اینکه شما خریداری کرده اید افزایش دهند.

این معمولا انگیزه های درون بازی ارزان است مانند پول درون بازی که می تواند برای کمک به خرید موارد سریع تر و یا نوعی تقویت باشد، بنابراین شما مجبور نیستید به اندازه کافی کار کنید و یا به اندازه کافی زمان را برای بازی صرف کنید

بعضی از ناشران کمی دست به کار شده اند و اجرای آنها را به گونه ای انجام داده اند که به بازی آسیب می رساند.

یک بازیکن می تواند Achievement های بازی را به راحتی از طریق میکروترانسکشن به دست آورد،بازی شما را تشویق به خرید آن میکند، میکروترانسکشن بسیار در بازی های مدرن حضور دارند.

یکی از ناشرانی که از مدل میکروترانسکشن استفاده می کند اکتیویژن است،اکتیویژن ناشر برخی از بزرگترین حق رای دادن ها مانند Call of Duty and Destiny است. آنها تنها در سال 2016 بیش از 3.6 میلیارد دلار از این عنوان درامد کسب کردند، اما برای آنها کافی نیست.

رولینگ استون کشف کرد که اکتیویژن یک حق ثبت اختراع را در سال 2015 ثبت کرده است که به آنها اجازه می دهد تا بازی های آنلاین را ترتیب دهند تا یک بازیکن معمولی غیرفعال بتواند با یک رقیب بسیار ماهر و با تجربه همراه شود و باعث ایجاد یک عیب غیرمنصفانه شود.

اگر استراتژی اکتیویژن موفقیت آمیز باشد، بازیکنان ضعیف تر با خرید میکرو تراکنش ها برای به دست آوردن ابزارهای قدرتمندتر تشویق خواهند شد. این اختراع توسط اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده 17 اکتبر سال 2017 به اکتیویژن  اعطا شد.

حق ثبت اختراع جزئیات را در مورد چگونگی استفاده از سیستم خود برای به دست آوردن سود از مسابقات مرتب می کند.

مجله خبری ایشومر حقه-ی-جدید-ناعادلانه-ی-activision-فروش-300x200 حقه ی جدید و ناعادلانه ی اکتیویژن برای فروش بازی و سرگرمی تكنولوژي

اساسا، آنها یک نرگس لاغر را برای مبارزه با مایک تایسون در یک مسابقه بوکس تنظیم می کنند و پس از آنکه بازیکن تازه کار در هم میشکند، به او داروهای افزایش عملکرد پیشنهاد میکنند تا بتواند مانند حریف قوی خود عمل کند

“در یک مثال خاص، بازیکن جوان ممکن است بخواهد یک تک تیرانداز متخصص در یک بازی  باشد”، طبق اخطار. “موتور می تواند بازیکن جوان را با یک بازیکن که یک بازی تک تیرانداز ماهر در بازی است، مطابقت دهد.

به این ترتیب، ممکن است بازیکن جوان تر به خرید مربوط به بازی مانند یک تفنگ یا موارد دیگر روی اورد.

در صورتی که بازیکن سپس یک آیتم میکروترانسکشن را خریداری کند، بازی حتی ممکن است آنها را در بازی با بازیکنان ضعیف تر و یا یک سناریو قرار دهد که به راحتی از آیتم استفاده می کند تا بتوانند فروشگاه را خراب کنند و احساس قدرت بیشتری کنند.

با تمام اختلافات میکروتاژ در چند ماه گذشته، این احتمالا با بازیکنان خوب نخواهد بود. مشخص نیست که چه بازی هایی این مورد استفاده خواهد شد، اما عنوان بعدیActivision:COD پیش بینی شده است: جنگ جهانی دوم، یک سری که برای مدل کسب و کار خریدهای درون برنامه غریبه نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا