حسگرهای اثر انگشت جدید با قابلیت اسکن از زیر شیشه


admin آذر 24, 1395 دقیقه مطالعه
حسگرهای اثر انگشت جدید با قابلیت اسکن از زیر شیشه

 

مجله خبری ایشومر 75975520_83875903dfaec حسگرهای اثر انگشت جدید با قابلیت اسکن از زیر شیشه تكنولوژی موبایل و تبلت  هوش موبایل مصنوعی قابلیت شیشه سینپتیکس زیر حسگر جدید ای دی انگشت اسکن اثر آنتونی جیولی FS9100

حسگرهای اثر انگشت جدید با قابلیت اسکن از زیر شیشه

کمپانی سینپتیکس حسگرهای اثر انگشت جدیدی را معرفی کرد که امکان تشخیص اثر انگشت از زیر یک پوشش شیشه ای ضخیم را دارد.

در میان شایعات و گمانه زنی های گوناگونی که از برنامه ریزی اپل برای عرضه ی آیفون جدید با صفحه نمایش بدون حاشیه با تاچ آی دی داخلی حکایت دارند،

سینپتیکس با رونمایی از حسگرهای اثر انگشت اپتیکال Natural ID FS9100، از راهکار خود برای تشخیص اثر انگشت از زیر شیشه پرده برداشت با مجله خبری ایشومر همراه باشید.
حسگرهای FS9100 قادر به تشخیص اثر انگشت از پشت شیشه ای به ضخامت ۱ میلی متر هستند و بدین ترتیب امکان طراحی نمایشگرهایی را فراهم می کنند که بدون کلید هستند و توانایی تشخیص اثر انگشت را دارند.
به گفته ی سینپتیکس، این حسگرها با هدف به کارگیری زیر پوشش شیشه ای نمایشگر، شامل شیشه ی ۲٫۵D و در حاشیه ی پایین پنل جلوی گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده اند.
حسگرهای FS9100 نیاز به ایجاد برش در شیشه ی نمایشگرها را مرتفع می کند؛ چرا که آن ها زیر شیشه کار گذاشته می شوند، از این رو حسگرهای یاد شده ضد خش و ضد آب بوده و حتی با انگشت های خیس نیز عمل می کنند؛ انگشت خیس موردی است که باعث به وجود آمدن اختلال در عملکرد بسیاری از حسگرهای اثر انگشت، از جمله نمونه ی به کار رفته در گوشی های اپل می شود.
سینپتیکس ادعا می کند که حسگرهای جدید این شرکت ضخامت کم و مصرف انرژی پایینی دارند و همچنین با بهره گیری از هوش مصنوعی قادر به تشخیص انگشت مصنوعی از انگشت واقعی است.
آنتونی جیولی، قائم مقام بازاریابی سینپتیکس می گوید: «خانواده ی حسگرهای اثر انگشت FS9100 سینپتیکس، نسل جدیدی از فناوری حسگرهای اثر انگشت اپتیکال را به نمایش می گذارند که برای پاسخگویی به نیاز دستگاه های موبایل طراحی شده است. این حسگر ها قادر به تشخیص اثر اتگشت از زیر شیشه های ضخیم ۲٫۵D نیز هستند.

منبع

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*