جشنواره هنری ایران خودرو،صنعت خودرو و هنر ایرانی عکس ،پوستر،کاریکاتور


admin دی 4, 1395 دقیقه مطالعه
جشنواره هنری ایران خودرو،صنعت خودرو و هنر ایرانی عکس ،پوستر،کاریکاتور

مسابقات و جشنواره های هنری را دنبال کنید

در مجله خبری ایشومر :

مجله خبری ایشومر 12_DSFHD-300x205 جشنواره هنری ایران خودرو،صنعت خودرو و هنر ایرانی عکس ،پوستر،کاریکاتور مسابقات داخلی مسابقات هنری  هنری هنر کارکاتور عکس خودرو جشنواره پوستر ایرانی ایران

به گزارش روابط عمومی جشنواره حرکت، گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام فراخوان جشنواره هنری حرکت هنرمندان سه حوزه عکس، کاریکاتور و طراحان پوستر را برای حضور در این جشنواره دعوت به ارسال اثر کرد.

در فراخوان این جشنواره سه موضوع” ایران خودرو؛ همسفر خانواده ایرانی“، “ایران خودرو؛ کار و زندگی”،  “ایران خودرو؛ از دیروز تا امروز” برای هنرمندان عکاس، “خودروسازی موتور محرک صنعت”،  “دیپلماسی صنعتی ایران خودرو (تعامل با خودروسازان معتبر جهانی(“، “چرا ایران چرا ایران خودرو؟” موضوعات مطرح شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور  “فرهنگ رانندگی” تعیین شده است.

هنرمندان برای حضور در این جشنواره از زمان اعلام فراخوان  تا 10 بهمن 95 فرصت دارند که آثار خود را به سایت Artikco ارسال کنند و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند.

زمان برگزاری نمایشگاه 24 و 25 بهمن و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند

با تلفن 86072602 تماس بگیرند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*