جدیدترین روش پرداخت آنلاین در نمایشگاه الکامپ 2016


admin آذر 27, 1395 دقیقه مطالعه
جدیدترین روش پرداخت آنلاین در نمایشگاه الکامپ 2016

 

مجله خبری ایشومر 76140258_84116088ffafd جدیدترین روش پرداخت آنلاین در نمایشگاه الکامپ 2016 تكنولوژی نوآوری  نمایشگاه سامان روش جدیدترین پرداخت اپلیکیشن آنلاین

به گزارش مجله خبری ایشومر ، در این نشست مطبوعاتی که در خلال بیست و دومین نمایشگاه الکامپ برگزار شد علیرضا غفوری معاون عملیات پرداخت الکترونیک پارسیان با اعلام این خبر گفت: ماموریت اصلی شرکت؛ ارزش افزایی برای مشتریان است و برای تحقق این هدف به شناخت کاملی از بازار فناوری اطلاعات و تحرکات مشتریان نیاز داریم.
وی افزود: شناخت نیاز مشتریان در بخش های بازار ما را به سمت تولید روشی نوین در پرداخت درون برنامه ای اپلیکیشن های موبایل سوق داد. مشکلی که کاربران تا به حال با آن روبرو بودند خارج شدن از محیط اپلیکیشن ها برای پرداخت های درون برنامه ای بوده است.
معاون عملیات پرداخت الکترونیک سامان ادامه داد: بررسی و تحقیق تیم R&D شرکت، تولید و عرضه متد نوین پرداخت درون برنامه ای به نام Seppay را در پی داشت.

 

در ادامه این نشست فرید ستاره مدیر تحقیق و توسعه پرداخت الکترونیک سامان جزییات بیشتری از این روش را برای اصحاب رسانه توضیح داد و ابراز داشت:موضوع پرداخت درون برنامه ای سال هاست شروع شده است اما روشی که در کشور اجرا می شود امروزه یک روش منقضی شده است.
وی افزود: تب کردن در اپلیکیشن ها طبق استانداردهای جهانی باید به سمت کم شدن برود و خارج شدن از محیط آشنای اپلیکیشن و ورود به محیطی نا آشنا برای کاربر آزار دهنده است.

 

امروزه از روش های نوینی در دنیا استفاده می شود که برای اولین بار در کشور توسط پرداخت الکترونیک سامان رونمایی شده است.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*