جافر مدیر عامل شرکت وونگل به جرم اقدام به قتل دستگیر شد


farhadajorloo مهر 29, 1396 دقیقه مطالعه
جافر مدیر عامل شرکت وونگل به جرم اقدام به قتل دستگیر شد

جافر، موسس شرکت وونگل که تا  همین هفته مدیر عامل آن هم بود، روز سه شنبه به اتهام تلاش برای قتل، اعمال زنا بر کودک و دیگر اتهامات مربوطه دستگیر شد.

مجله خبری ایشومر جافر-وونگل-300x235 جافر مدیر عامل شرکت وونگل به جرم اقدام به قتل دستگیر شد تازه ها سبک زندگی  وونگل جافر

در روز پنج شنبه، سازنده پلت فرم تبلیغاتی ویدئویی در سان فرانسیسکو اعلام کرد که هیئت مدیره وونگل ،جافر را به دلیل دلایل شخصی به دلیل عدم حضور طولانی مدت از سمت خود برکنار کرده است.

با مجله خبری ایشومر همراه باشید.

این شرکت جیفر را به عنوان مدیر عامل،با ریک تلمن مدیر اجرایی وونگل، جایگزین کرد.

اولین جزئیات دستگیری زین جافر  29 ساله در روز جمعه منتشر شد.

مدارک کلانتری سن ماتئو نشان می دهد که او به اتهام اقدام به قتل، حمله با یک سلاح مرگبار، سوء استفاده از کودک، حمله به یک افسرپلیس و پرسنل اورژانس، اعمال نامناسب بر یک کودک و رابطه نامناسب با فرد زیر 14 سال دستگیر شده است.

به عنوان بخشی از اعلامیه در روز پنج شنبه، این شرکت اعلام کرد که هیئت مدیره وونگل بلافاصله پس از مطلع شدن از مسائل شخصی غیرمرتبط با استخدام آقای جافر، جایگزینی جافر به عنوان مدیر عامل را انجام داده است و جزئیات دیگری ارائه نشد.

اما در روز جمعه، پس از اینکه خبر دستگیری بطور کامل بت جزئیات انتشار یافت، این شرکت اطلاعات بیشتری را منتشر کرد.

یک سخنگوی وونگل در روز جمعه به VentureBeat گفت: “در حالی که ما هیچ گونه اطلاعاتی نداریم که در این مرحله در پرونده عمومی منتشر شده وجود نداشته باشد، این اتهامات بسیار جدی هستند و شوک وارد شده فرای اندازه ایست که بتوان با کلمات شرح داد.” “در حالی که اینها تنها اتهامات اولیه هستند، آنها به وضوح بقدری جدی هستند که منجر به حذف فوری آقای جافر از هر گونه مسئولیت های عملیاتی در شرکت شده اند. این شرکت تاکید کرد که این موضوع هیچ ارتباطی با نقش سابق آقای جافر در شرکت وونگل ندارد. “

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*