امکان ارائه ایده ها ، راهکارها و سرمایه گذاری روی استارتاپ های ایرانی


admin آذر 30, 1395 دقیقه مطالعه
امکان ارائه ایده ها ، راهکارها و سرمایه گذاری روی استارتاپ های ایرانی

با مجله خبری ایشومر همراه باشید.

مجله خبری ایشومر 76368571_84435070afccf امکان ارائه ایده ها ، راهکارها و سرمایه گذاری روی استارتاپ های ایرانی کارآفرینی موفقیت  موفقیت محسن ملایری گذاری سرمایه راهکار پیشنهادی ایده استارتاپ آواتک

روز گذشته در پژوهشکده نفت دانشکده فنی دانشگاه تهران، آواتک میزبان جمعی از سرمایه گذاران، کارآفرینان و صاحبان ایده بود.

در جریان این رویداد بعد از صبحت های کوتاه محسن ملایری مدیرعامل آواتک، برخی از سرمایهگذاران به ارائه ایده ها و راهکارهای خود برای بیشتر شدن شانس موفقیت استارتاپ ها در جذب سرمایه پرداختند و حدود هشت استارتاپ برگزیده نیز طرح پیشنهادی شان را در مقابل جمعیت حاضران مطرح نمودند.

محسن ملایری، بنیانگذار و مدیر عامل آواتک در سخنان خود با اشاره به فعالیت دو ساله شتاب دهنده آواتک، کسب و کارهای نوپای خارج شده از چهار چرخه این شتاب دهنده را 36 تیم اعلام کرد.
از جمله طرح های ارائه شده در این رویداد می توان به مانیشن (وبسایتی برای تسهیل فرایند معامله ملک)، اتکس (معامله خودرو) و هایپرکا (سوپرمارکت آنلاین) اشاره نمود. در ادامه توجه شما را به متن بیانیه خبری رسمی آواتک در این باره جلب می کنیم.
چهارمین رویداد ارائه به سرمایه گذاران ( نوآورد روز ) با حضور نزدیک به یکصد سرمایه گذار داخلی در آواتک برگزار شد. این رویداد با هدف ایجاد فرصت های همکاری تجاری و سرمایه گذاری داخلی بر روی کسب و کارهای نوین روز دوشنبه ۲۹ آذرماه در آواتک برپا گردید.
نظربین، رونگار، کالنتیفای، مانیشن، هایپرکا و اوتکس از جمله شرکت های نو پا در این دوره بودند.
شرکت های منتخب در چهارمین دوره «آواتک» پس از ۶ ماه تلاش بی وقفه دستاوردهای خود را در مقابل سرمایه گذاران و شرکای تجاری آواتک به نمایش درآودرند. حوزه فعالیت شرکت های این دوره، املاک و مستغلات، تبلیغات دیجیتال، خدمات خودرو، تجارت الکترونیک، محتوا و رسانه بود.

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*