در چین آتش سوزی و خاموش شدن ناگهانی آیفون ۶ اس خطر ساز شد


admin آذر 17, 1395 دقیقه مطالعه
در چین آتش سوزی و خاموش شدن ناگهانی آیفون ۶ اس خطر ساز شد
مجله خبری ایشومر 75549962_83281741cdfea در چین آتش سوزی و خاموش شدن ناگهانی آیفون ۶ اس خطر ساز شد تكنولوژی  ناگهانی شد ساز خطر خاموش شدن چین آیفون ۶ اس آتش سوزی

به نظر می رسد که کمپانی اپل در کشور چین، با بحران انفجار باتری مواجه شده و یکی از سازمان های حمایت از مصرف کنندگان این کشور می گوید که ۸ گزارش درباره آتش سوزی آیفون به دستش رسیده است. این سومین باری است که گروه های مصرف کنندگان چینی طی هفته های اخیر از باتری های آسیب پذیر آیفون شکایت می کنند.
با انتشار این گزارش ها، اپل می گوید که آتش سوزی های اخیر، ناشی از آسیب های فیزیکی خارجی بوده اند و این مسئله ارتباطی با اشتباهی در روند تولید ندارد. این کمپانی همچنین از مشریان خود خواسته که با مراجعه به استورهای اپل یا پشتیبانی فنی کمپانی، در صدد حل مشکل برآیند.

 
در نهایت، کمپانی مورد اشاره شروع به تعویض باتری های آسیب پذیر در سراسر جهان کرده و اعلام نموده که با به روزرسانی سیستم عامل iOS طی هفته آتی، ابزاری برای جمع آوری اطلاعات درباره مشکلات باتری را به دست مشتریان خواهد رساند.

گذشته از این، کاربران چینی چندی پیش اعلام کردند که برخی از واحدهای دو موبایل آیفون ۶ و ۶ اس، با وجود اینکه همچنان بیش از نیمی از باتری آنها باقی مانده، خاموش می شوند. اپل این مشکل را بررسی نمود و پی برد که تعداد محدودی از آیفون های ۶ اس که در ماه های سپتامبر و اکتبر تولید شده بودند، از مشکلی در امر تولید رنج برده اند.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*