تكنولوژي

کارآفرین موفق به کمک چه عادت هایی مدیریت می شوند

 

مجله خبری ایشومر 75631618_83397070dedfd کارآفرین موفق به کمک چه عادت هایی مدیریت می شوند تكنولوژي  موفق مدیریت کمک کسب کامیابی کارآفرین کار عاطفی عادت شخصیت روحی ذهنی امید

اگر می خواهید بدانید دشواری های یک کارآفرین موفق به کمک چه عادت هایی مدیریت می شوند، با مجله خبری ایشومر همراه باشید.

کارآفرینی تا حدود زیادی همانند سفری نمادین است که در آن، شخص در دوردست ترین اعماق ذهن خود کاوش می کند، عمیق ترین آرزوها و رؤیاهای خود را آشکار می سازد و مسیری را به سوی خودشناسی و نهایتا آزادی اقتصادی شناسایی می کند.
با این حال، اگرچه تصور ایجاد کسب وکاری جدید می تواند بسیار اغواکننده باشد، اما قدم گذاشتن در این راه چالش های فراوانی را متوجه روحیات و شخصیت درونی خود فرد می کند. این سفر به معنای طی کردن مسیرهای طولانی و پر پیچ وخم، طی کردن دریایی از مشکلات و ناامیدی ها و مبارزه با برجسته ترین و تاریک ترین ترس های درونی خود و مبارزه ای مستمر و تمام عیار برای رسیدن به سواحل امید و کامیابی است.
بسیار واضح است که راه انداختن یک کسب وکار، ساده نیست؛ اما این مسئله را به نوآوران شجاع و دوراندیشی نگویید که تنها دستیابی به موفقیت های چشمگیر را در افق دید خود قرار داده اند. این مسئله را به کارآفرینانی نگویید که در تمام طول زندگی خود بر شک و تردید در مورد قابلیت های خود فائق آمده اند. قطعا و بدون شک، چنین مسئله ای آن ها را نسبت به آغاز کسب وکار خود نگران و دلسرد نمی کند.
با این حال اگرچه قدم گذاشتن در مسیر کارآفرینی بسیار هیجان انگیز است، ولی همه می دانیم که ایجاد و اداره ی یک کسب وکار در طولانی مدت چه فشار های ذهنی، عاطفی، روحی، فیزیکی و البته اقتصادی به فرد وارد می کند. این سختی ها به حدی هستند که از هر ۱۰ کسب وکار جدید در آمریکا، ۸ مورد پس از ۱۸ ماه شکست می خورد. تکان دهنده تر اینکه از هر ۱۰۰ کسب وکار تنها ۴ مورد بعد از ۱۰ سال همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن