برندهاموفقیت

ماوالا Mavala نامی تجاری در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی

محصولات ماوالا محصولات پوستی با کیفیتی است که در کشور سوئیس تولید و امروزه در بیش از 150 کشور در جهان استفاده  می شود.

تخصص برند ماوالا Mavala در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت است که به صورت حرفه ای مرتبط با آرایش و بهداشت چشم و ابرو ، ناخن و پوست می باشد.

نحوه تولید محصولات ماوالا برای کمک به آلودگی کمتر درمحیط زیست

تمامی ترکیبات و مواد اولیه محصولات ماوالا از نزدیکترین تامین کنندگان در سوئیس تهیه می شود. این کار به منظور کاهش اثرات زیانبار کربن به هنگام حمل و نقل غیر ضروری انجام می شود.

هر زمان که امکان داشته باشد ، محصولات بدون جعبه بسته بندی می شوند تا ضایعات را کاهش دهند.

بخش بزرگی از فرایند بسته بندی در شرایط سرد صورت می گیرد تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

همچنین به طور فزاینده ای از مواد تشکیل دهنده ای که به راحتی قابل تجزیه هستند استفاده می کند. علی الخصوص، از میکروبیدهای پلاستیکی که منجر به آلودگی اقیانوس می شود استفاده نمی کند.

به منظور حمایت از حیوانات ، تحت هیچ عنوانی محصولات روی حیوانات تست و آزمایش نمی شوند.

ماوالا Mavala فعایت حرفه ای خود را از 50 سال قبل – سال 1858- از کشور سوئیس آغاز کرده و تاکنون توانسته است با کیفیت بالای محصولات بهداشتی و آرایشی ناخن و چشم خود طرفداران بسیاری را در تمامی نقاط جهان داشته باشد.

امروزه برند ماوالا برندی شناخته شده است که اکثرافراد  در جهان نام آن را شنیده و از مزایای محصولات پوستی با کیفیت آن استفاده می کنند.

برند ماوالا در ابتدا فعالیت خود را با تولید یک محلول تقویت ناخن ماوالا شروع کرد و در ادامه با تولید محصولات کاربردی و درمانی دیگر نظیر محلول تقویت مژه و ابرو ماوالا توانست نام خود را در بین رقبا مطرح کرده و امروزه به عنوان یکی از بهترین برندها درزمینه محصولات مراقبتی پوستی در جهان شناخته و استفاده می شود.

برند ماوالا Mavala تنها خود را به تولید محصولات دست و ناخن محدود نکرده است ، بلکه امروزه در کناراین محصولات ، محصولات آرایشی و بهداشتی صورت ، پوست ، چشم و … نیز تولید می کند.

دسته بندی محصولات ماوالا

دسته اول : محصولات مربوط به بهداشت و آرایش ناخن

دسته دوم : محصولات مربوط به بهداشت و آرایش مژه ، ابرو و چشم

دسته سوم : محصولات مربوط به بهداشت و آرایش لب

محصولات مربوط به بهداشت و آرایش لب… همچنین درقسمت زیبایی و محافظت این دسته به انواع لاک های برند ماوالا اشاره کرد.

محصولات دسته اول شامل محلول محافظت از ناخن ماوالا  و بیس کوت ، محلول بهبود دهنده ناخن و محلول جلوگیری از جویدن ناخن ماوالا، محلول تقویت کننده دو فاز ناخن نیل شیلد ، محلول تقویت رشد ناخن ، محلول محافظ ناخن ماوالا ، محلول استحکام بخش ناخن ماوالا.

نحوه استفاده از انواع محلول ناخن ماوالا :

 ابتدا دست و ناخن ها را به خوبی شسته وخشک نمایید . ( بر روی سطح ناخن نباید لاک و یا هرگونه چربی وجود داشته باشد ) سپس کمی از محلول را با استفاده از برس آن بر روی سطح همانند لاک بر روی تمامی ناخن ها کشیده وسپس دست ها را به مدت دو تا پنج دقیقه به سمت پایین نگه داشته تا محلول به خوبی جذب ناخن های تان شود . سپس می توانید از لاک ها استفاده نمایید.

این محلول را هفته ای دو تا سه بار بر روی ناخن ها کشیده تا نتیجه مطلوب برای ناخن های تان حاصل شود.

محصولات دسته دوم  شامل محصولات مربوط به بهداشت و آرایش مژه ، ابرو و چشم

برند ماوالا Mavala از سال 1967 به تولید و ارائه محصولات آرایشی مخصوص چشم می پردازد. از میان محصولات مشهور مربوط به چشم و مژه می توان از محلول تقویت مژه و ابرو ماوالا نام برد ، این محلول حاوی مواد طبیعی و موثر بسیار زیادی مانند موکوپلی و ساکارید طبیعی است ، این عناصر ترکیبات اصلی محصولات تقویت کننده مژه ها هستند. همچنین وجود ویتامین b2 در کنار آمینو اسید ها با افزایش گردش خون به رشد بهتر و بیشتر مژه ها کمک می کنند.

مجله خبری ایشومر ماوالا-Mavala-نامی-تجاری-در-صنعت-محصولات-آرایشی-و-بهداشتی ماوالا Mavala نامی تجاری در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی برندها موفقیت خرید ماوالا ناخن خرید ماوالا مژه

نحوه استفاده از محلول تقویت مژه و ابرو ماوالا

این محلول را هر شب مانند ریمل به مژه ها و ابرو ها زده و اجازه دهید تا صبح بر روی مژه ها بماند.

نکته: قبل از استفاده از محلول دقت نمایید که به خوبی صورت را شسته و مطمئن شوید که چیزی از آرایش شما بر روی پوست باقی نمانده باشد، سپس از محلول به صورت گفته شده استفاده نمایید و اجازه دهید که محلول به صورت موثر و مستقیم لا مژه های شما در تماس باشد.
امروزه شهرت نام برند محصولات ماوالا در بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات آرایشی چشم از اعتبار بالایی برخوردار است.

خرید محصولات ماوالا از فروشگاه همواره تخفیف ایشومر می تواند نیاز تمامی افراد را به این برند با کیفیت آرایشی و بهداشتی تامین نماید.

برای داشتن رشد بیشتر و مژه های بلند تر و تقویت مژه هایتان از محلول تقویت مژه و ابرو ماوالا و برای داشتن رشد بیشتر ناخن و سلامت ظاهر و باطن ناخن های تان از محصولات مراقبت از ناخن ماوالا همانند محلول محافظت از ناخن 002 استفاده نمایید .

محصولات برند ماوالا به علت ارگانیک بودن آن ها – ساخته شده از مواد طبیعی بدون استفاده از هیچگونه مواد شیمیایی – برای استفاده کاملا بدون عارضه هستند و علاوه بر آن دارای خاصیت درمانی می باشند.

از محصولات ارگانیک این برند استفاده نمایید و سلامتی خود را تضمین نمایید.

زیبایی و سلامتی همزمان با استفاده از محصولات برند ماوالا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا