بازی و سرگرمیتكنولوژي

عدم صعود آمریکا به جام جهانی تاثیری بر فروش بازی فیفا۱۸ ندارد

تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا نتوانست به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند و اولین بار از سال ۱۹۸۶ است که تیم ملی آمریکا نتوانسته در این رویداد شرکت کند.

Electronic Arts هر جهار سال یکبار نسخه ای از بازی فیفا خود را که همراه با بخش FIFA World Cup است را منتشر میکند.که مورد علاقه تمامی بازیکنان فیفا قرار گرفته است. اندرو ویلسون، مدیر عامل EA، امروز در تماس تلفنی گفت: واقعیت این است که صعود تیم ملی آمریکا به جام جهانی تاثیر چندانی بر روی فروش ما نخواهد داشت.

با مجله خبری ایشومر همراه باشید :

ویلسون اشاره کرد که ممکن است تاثیری داشته باشد، اما به طور کلی،چون که فوتبال به طور گسترده ای در سطح جهانی محبوب است،صعود یا عدم صعود یک تیم فرقی برای بازیکنان فیفا نخواهد داشت .

مجله خبری ایشومر عدم-صعود-آمریکا-جام-جهانی-تاثیر-فروش-فی2-300x169 عدم صعود آمریکا به جام جهانی تاثیری بر فروش بازی فیفا18 ندارد بازی و سرگرمی تكنولوژي  فیفا بازی آمریکا

ویلسون گفت: “جام جهانی بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است و توسط همه افرادی که فوتبال را دوست دارند در سراسر جهان دنبال می شود و آنها این رویداد را به اول به خاطر فوتبال و بعد به خاطر حضور تیم محبوبشان دنبال می کنند .

اگر تیم ملی شان در جام جهانی باشد و به نتیجه خوبی برسد، لذت آنهارا را افزایش می دهد، اما دلیل فوتبال دیدن مردم فقط تماشای تیم محبوبشان در جام جهانی نیست،و ما معتقدیم که این موضوع در مورد مردم آمریکا نیز صادق است.

 

علاوه بر این،طبق آمار اکثر بازیکنان در فیفا تیم های اسپانیا و بریتانیا را انتخاب میکنند. اسپانیا و انگلیس قبلا صعود خود را قطعی کرده اند، بنابراین این برای بازی فیفا ۱۸ خوب است. ویلیسون گفت:

“تیم هایی که بیشترین بازی با آنها انجام می شود اسپانیا و انگلیس هستند و بیشترین بازیکنان بازی نیز بازیکنان غیر آمریکایی هستند، بنابراین انتظار نمی رود که تاثیر بزرگی بر روی فروش EA داشته باشند.”

جام جهانی ۲۰۱۸ در ماه جولای برگزار می شود.و بر اساس تجربه، می توانید از EA انتظار داشته باشید که تریلر خود را برای این مسابقات چند ماه پیش از شروع جام جهانی منتشر کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن